Výdajňa zdravotníckych pomôcok Victoria bola uvedená do prevádzky v roku 2000. Za päť rokov pôsobenia si vybudovala svoje špecifické miesto na trhu. Pracuje na základe zmluvných vzťahov so všetkými zdravotnými poisťovňami. Nosným bodom jej činnosti je starostlivosť o onkologicky chorých pacientov, s hlavným zameraním na ženy s ochorením prsníka. Pacientky tu nájdu všetko, čo vo svojej neľahkej situácii pred, počas i po skončení liečby budú potrebovať. 

Široký sortiment parochní, prsníkových epitéz, protetických podprseniek a plaviek od rôznych výrobcov, intímne, nikým nerušené prostredie, dostatok času, ochoty a pochopenia zo strany personálu.Cieľom našej práce je, aby každý zákazník odchádzal z výdajne s pocitom, že je tu niekto, kto je pripravený pomôcť mu zvládnuť novú životnú situáciu. Výdajňa úzko spolupracuje s občianskými združeniami v rámci Ligy proti rakovine a zúčastňuje sa ich klubových činností.

Mimo tejto orientácie funguje ako klasická výdajňa zdravotníckych pomôcok s rôznorodým sortimentom. Nájdete tu pomôcky pre diabetikov, kolostomikov, inkontinentných pacientov, urinálne systémy, bohatý výber ortopedických a rehabilitačných pomôcok, kompresívnych návlekov a pančúch, invalidných vozíkov, toaletných kresiel, barlí, palíc, polohovacích podložiek a vankúšov, ako aj rôzny doplnkový sortiment: tlakomery, rehabilitačné lopty, infražiariče, masážne prístroje, emulzie a ostatné výrobky podľa ponuky.